JENSEN education Huvudkontor

icon_adress

Besöksadress
Lilla Nygatan 13, plan 4
Stockholm

Växel
08-450 22 00

icon_postadress

 ​Postadress
JENSEN education
Box 111 24
100 61 Stockholm

icon_telefon

Kontakt Komvux
08-450 22 30

E-post: kundservice

 


Verksamhetsledning

Linda Alm

Linda Alm
Skolchef Förskola

073 346 66 88
linda.alm@jenseneducation.se

Mats Rosen

Mats Rosén
Skolchef Grundskola

070 727 27 46
mats.rosen@jenseneducation.se

Per Andersson

Per Andersson
Skolchef Komvux/SFI

070 080 90 23
per.andersson@jenseneducation.se

 

Sara Taflin

Sara Taflin
Skolchef Gymnasium

0700 92 78 72
sara.taflin@jenseneducation.se

Mats Wermelin

Mats Wermelin
Skolchef YH/Work

0737 73 19 74
mats.wermelin@jenseneducation.se

 


Staber

Anki Samuelsson

Anki Samuelsson
​Inköpschef & Marknadschef

073 440 83 00
anki.samuelsson@jenseneducation.se

Ann Edström Koniaris

Ann Edström Koniaris
Ekonomichef 

070-764 53 73ann.edstrom.koniaris@jenseneducation.se

Ulf Johnsson

Ulf Johnsson
Vice VD &
Etablerings- och fastighetschef

070 848 46 36
ulf.johnsson@jenseneducation.se

Andreas

Andreas Külekci 
IT Drift- och supportchef

073 773 32 22
andreas.kulekci@jenseneducation.se

leif_glava_19.png

Leif Glavå
Kvalitets- och utvecklingschef

070 815 66 89
leif.glava@jenseneducation.se

Ulrika_westerström_webb

Ulrika Westerström
HR-chef

0706 62 95 65
ulrika.westerstrom@jenseneducation.se

 

 

 

 

Ledning

Håkan Jensen

Håkan Jensen
VD & grundare

vd@jenseneducation.se

Ulf Johnsson

Ulf Johnsson
Vice VD

070 848 46 36
ulf.johnsson@jenseneducation.se

Anna Wiger Jensen

Anna Wiger Jensen
Vice VD

070 367 17 35
anna.wigerjensen@jenseneducation.se